Naše POHANKOVÉ POLŠTÁŘE
Vánoce se blíží a u nás si můžete zakoupit jako praktický, milý, pěkný dárek: NÁMI ručně a poctivě šité pohankové polštáře z kvalitní certifikované bavlny, plněné našimi pohankovými slupkami, které zpracováváme jen od našich pěstitelů. Polštáře mají různé povlaky, dle aktuální nabídky. Máme krásné modrotisky, levandulové motivy, kytičky a mnoho dalších. Polštáře od nás pomáhají uvolnit blokaci krční páteře a s ní související bolesti hlavy, šíje, bolesti očí, uší. Tlumí onemocnění čelistních dutin. Pomáhají v boji s nespavostí. Lze je užít jako podložku při bolestech kloubů a svalů. Jsou také výborným pomocníkem proti proleženinám. Pro informace stačí napsat na náš e-mail: info@pohankovymlyn.com
Weitere Infos
Zasílání
Od 2. 3. 2020 do 8. 3. 2020 nezasíláme-jarní prázdniny. Cena za poštovné se odráží od hmotnosti zásilky. Přibližné ceny naleznete níže, jsou jen informativního charakteru. Nemáme ESHOP. Obednávky přijímáme pouze na info@pohankovymlyn.com + přidejte telefonní číslo, pro přepravce. Ceny přepravy jsou stanoveny dle aktuálního ceníku DPD. 1kg = 127,-Kč 5kg = 129,-Kč 10kg = 132,-Kč 15kg = 135,-Kč 20kg  = 138,-Kč 25kg = 141,-Kč 30kg = 144,-Kč Dobírka = 28,-Kč * velká gastra se zasílají samostatně, nelze také zasílat společně s kusovými výrobky, poze na vlastní žádost, může dojít k poškození zásilky.
Weitere Infos
Änderung der Zeiten von Führungen und/oder Vorlesungen
  Seit 1.1.2017 Führungen und/oder Vorlesungen nur an Wochentagen und nach Vereinbarung. Gastronomie-Packungen nur auf Bestellung.
Weitere Infos
Exkursion buchen